شرکت کابینت سازی

شرکت کابینت سازی در غرب تهران

شرکت کابینت سازی در غرب تهران کجاست

شرکت کوماس دکور معتبرترین شرکت کابینت سازی در غرب تهران است که با داشتن کادری مجرب و حرفه ای در تمام مراحل ساخت کابینت آشپزخانه از ابتدا تا انتها مشتریان محترم را همراهی می نماید .

همچنین در ساخت انواع کابینت های مدرن و کلاسیک ،کابینت آشپزخانه ممبران ،ام دی اف و های گلاس و … به صورت کاملا حرفه ای  فعالیت می نماید ، این شرکت در محدوده سعادت اباد واقع شده و در سطح وسیعی به تمام نقاط تهران سرویس دهی  دارد.

برای اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره ۰۹۱۲۱۹۸۸۲۰۹ تماس بگیرید.

شرکت کابینت سازی در سعادت آباد

شرکت کوماس دکور واقع در سعادت آباد معتبرترین شرکت کابینت سازی در غرب تهران است مشتریان محترم می توانند با مراجعه به دفتر شرکت که در محدوده میدان کتاب واقع شده از نزدیک با نمونه کارهای  شرکت آشنا شده و از انواع کابینتهای ممبران ، های گلاس و ام دی اف موجود در دفتر بازدید نمایند .

شرکت کابینت سازی در شهرک غرب

در میان شرکتهای کابینت سازی در محدوده شهرک غرب شرکت کابینت سازی کوماس واقع در سعادت آباد محدوده میدان کتاب یکی از نام آوران این عرصه است که علاوه بر فعالیت در زمینه بازسازی ساختمان و دکوراسیون داخلی و … در زمینه تولید تمام مصنوعات چوبی از جمله کابینت سازی هم فعالیت می نماید.

شرکت کابینت سازی در مرزداران

شرکت کابینت سازی کوماس در محدوده سعادت آباد یکی از مطرح ترینهای عرصه کابینت سازی در محدوده غرب تهران و طبعا نزدیک به مرزدارن است .

برای مشاهده نمونه کارهای شرکت علاوه بر مشاهده کارها در سایت می توان به صورت حضوری به آدرس دفتر شرکت کوماس واقع در سعادت آباد هم مراجعه کنید.

قیمتهای مختلف شرکت کابینت سازی

قیمتهای مختلف کابینت سازی بسته به مواد اولیه بکار رفته در آنها و همچنین سبک آنها متفاوت است .

همچنین بسته به فضا قیمت تمام شده کابینت متفاوت است ، طبعا فضاهای بزرگتر هزینه بیشتری نیاز دارند تا فضاهای کوچکتر . همچنین امروزه با تنوع زیادی که در سبک ها و طرح ها وجود دارد قیمتها متفاوت است مثلا کابینت ممبران  معمولا جز گرانترین کابینتها هستند.امروزه با استقبال چشمگیر مشتریان از جزیره در آشپزخانه قیمتها می تواند نسبت به زمانی که از کانتر اپن استفاده می کردیم  کاملا متفاوت باشد .

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

شما میتوانید نظر خود را بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *