رنگ کابینت آشپزخانه

انتخاب بهترین رنگ کابینت آشپزخانه

راهنمای انتخاب بهترین رنگ کابینت آشپزخانه های مختلف

موضوعی که این روزها در دکوراسیون آشپزخانه ها مطرح میشود، موضوع کابینت هاست. کابینت آشپزخانه بی شک نقش اساسی در دکوراسیون منزل و بازسازی ساختمان دارد.
اما سوال اینجاست که چه سبک و رنگی برای کابینت آشپزخانه خود انتخاب کنیم؟
با بررسی مدل کابینت آشپزخانه های مختلف میفهمیم چه سبک و مدلی را میخواهیم و بر اساس سبک و مدل میتوانیم رنگ مناسب را انتخاب کنیم. معمولا در سبک های کلاسیک رنگ کرم قهوه ای استفاده میشود که بسیار پرکاربرد است زیرا با تمامی گزینه های دکوراسیون این رنگ میتواند ست شود.
اما نکته ی مهم این جاست که رنگ کرم قهوه ای برای هر سبکی از کابینت نمیتواند زیبا باشد.
به طور مثال در کابینت آشپزخانه ممبران که سبکی کاسیک و زیبا است رنگ سفید زیبایی ان را دوچندان میکند. پس در حالت کلی انتخاب بهترین رنگ کابینت آشپزخانه به سبک کابینت ها بستگی دارد.

بهترین رنگ کابینت آشپزخانه های مدرن

کابینت های مدرن این روزها در بازار دکوراسیون بسیار مطرح شده است کابینت هایگلاس یکی از این نوع کابینت های مدرن است که به همه رنگ زیباست. رنگ های فانتزی میتواند شامل ان ها باشد، رنگ های فانتزی مثل رنگ سرمه ای ، آبی ، زرد و قرمز که به طور کلی رنگ های فانتزی کاملا سلیقه ای میباشد اما باید رنگ مناسب با دکوراسیون مدرن انتخاب شود. در حالت کلی در سبک دکوراسیون مدرن شما میتوانید رنگ های مختلف را با هم ست کنید فقط باید ترکیب رنگ ها را بدانید.
علاوه بر کابینت های هایگلاس رنگی کابینت های چوبی نیز به همه رنگ میتواند باشد، رنگ های سفارشی که سبک جدید به دکوراسیون  میدهد.

بهترین ترکیب رنگ کابینت آشپزخانه

به طور کلی از دیدگاه دکوراتورها نمیتون گفت که بهترین ترکیب رنگ برای کابینت آشپزخانه وجود دارد زیرا کاملا سلیقه ای میباشد ولی میتوان رنگ هایی که در یک زمینه هستند و میتوان ان ها را ست کرد را مشخص کرد تا پلات رنگ هایی که با هم ست میشوند را دست اورد. در واقع باید ترکیب رنگ کابینت آشپزخانه ها در دکوراسیون را دانست.
برخی از ترکیب رنگ ها این جا آمده است:
ترکیب رنگ سفید با آبی روشن و آبی لاجوردی
ترکیب رنگ زرد با سبز لیمویی و سیاه
ترکیب رنگ قرمز با سیاه و خاکستری
ترکیب رنگ آبی خاکستری با شکلاتی و سیاه
ترکیب رنگ زرد و سفید
ترکیب رنگ سفید و بنفش و سیاه
ترکیب رنگی تناژهای سبز و تناژهای طلایی
ترکیب رنگ قرمز با سفید و آبی
ترکیب رنگ خاکستری و آبی و سفید
ترکیب رنگ سفید و آبی با سبز

پرطرفدار ترین رنگ کابینت آشپزخانه

رنگ کابینت آشپزخانه همانطور که گفته شد میتواند سلیقه ای و با اصول انتخاب شود.ولی در عرض چند سال گذشته که دکوراسیون داخلی همه ی خانه ها به همراه بازسازی و تخریب تغییر کرده است.
یک سری از رنگ ها به عنوان پرطرفدارترین رنگ ها به کار رفته است.
رنگ کرم قهوه ای به عنوان پرطرفدار ترین رنگ هم در سبک مدرن و در سبک کلاسیک شناخته شده است.
دلیل پرطرفدار بودن این رنگ راحت ست کردن ان با همه ی رنگ ها ست و عده زیادی بر این باورند که هیچ گاه این رنگ از مد نمیافتد. ولی باید بدانید که این سبک رنگ ها باید تغییر کند و جای خود را به رنگ های جدید و متنوع بدهد.