شرکت کوماس دکور با بیش از چند سال سابقه در زمینه کابینت آشپزخانه و طراح های مختلف میباشد:

به این منظور سایتی برای مقالات کابینت آشپزخانه به صورت تخصصی در نظر گرفته شده که میتوانید هرکدام را بر حسب نیازتان بخوانید، همانطور که میدانید کابینت انواع مختلف دارد که برای پروژه های بازسازی ساختمان بر حسب نیاز مشتری تهیه میشود.

برای اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره مشاوره ما تماس بگیرید: 09120765468

یراق آلات کابینت آشپزخانه
یراق آلات کابینت آشپزخانه چیست
اکسسوری و یراق آلات کابینت آشپزخانه در حقیقت استفاده از یراق آلاتی در کابینت است که موجب افزایش دسترسی از کابینت های فضای آشپزخانه می شود.
رنگ کابینت آشپزخانه
انتخاب بهترین رنگ کابینت آشپزخانه
در دکوراسیون داخلی آشپزخانه ها مهمترین عامل رنگ بندی آنهاست انتخاب بهتربین ترکیب رنگ کابینت آشپزخانه های مختلف از نظر سبک و سلیقه میتواند متفاوت باشد.
مراحل ساخت کابینت
مراحل ساخت کابینت آشپزخانه
مراحل ساخت کابینت آشپزخانه و اجرای حرفه ای ان شامل مراحلی است که در کارخانه ها با دستگاه های خاص خود صورت میگیرد و مونتاژ کابینت انجام میشود.
ابعاد استاندارد کابینت آشپزخانه
ابعاد استاندارد کابینت آشپزخانه
کابینت آشپزخانه ها بر اساس ابعادی برای هر آشپزخانه ای طراحی و ساخته میشود به همین منظور باید ابعاد استاندارد کابینت در کابینت های زمینی و دیواری را بدانیم.
ماندگاری کابینت آشپزخانه
راز ماندگاری کابینت آشپزخانه
این روزها کابینت آشپزخانه در دکوراسیون داخلی حرف اول را میزند پس باید پس از اجرا رازهای ماندگاری کابینت آشپزخانه و نکات مربوطه را بدانیم.
بهترین نوع کابینت آشپزخانه
بهترین نوع کابینت آشپزخانه
برای بررسی بهترین نوع کابینت آشپزخانه ابتدا باید به طور کلی فاکتورهای جا دار بودن کابینت ودوام و ماندگاری ان را در نظر بگیریم.
انواع دستگیره کابینت آشپزخانه
انواع دستگیره کابینت آشپزخانه
دستگیره کابینت آشپزخانه انواع مختلف دارد که بسته به سلیقه مشتری برای انواع کابینت آشپزخانه به کار میرود و در این مقاله انواع ان بررسی میشود.
انواع مدل های کابینت آشپزخانه
انواع مدل های کابینت آشپزخانه
کابینت آشپزخانه مدل های مختلفی دارد که بر اساس کاربرد و نوع وسبک خانه طراحی میشود مدل کابینت آشپزخانه بر اساس متریال در تردی مکس طراحی میشود.