دکوراسیون داخلی ساختمان

دکوراسیون داخلی ساختمان

دکوراسیون داخلی ساختمان چیست ؟

دکوراسیون داخلی ساختمان همانند سایر هنرها، دارای سبک و ریزه‌کاری‌های متفاوتی است که براساس سلیقه‌ها و نیازهای دوران، دستخوش تغییر می‌شوند..
دکوراسیون داخلی حلقه اتصال بین دو علم معماری و طراحی داخلی است . این رشته از یک طرف مانند علم معماری با ساختمان و اجزا و عناصر تشکیل دهنده آن  ارتباط دارد و از طرف دیگر همانند طراحی داخلی بر فضاهای داخلی تمرکز می کند .

دکوراسیون داخلی ساختمان با کاغذ دیواری

کاغذ دیواری از دیرباز جزء دکوراسیون داخلی محسوب می شود به همین دلیل با پیشرفت صنعت دکوراسیون داخلی این متریال اصلی در دکوراسیون نیز رو به پیشرفت است. این نوع دیوار پوش به دلیل داشتن مزیت هایی مثل تنوع بالا در سبک، طرح، رنگ، مدل و کیفیت، تنوع در قیمت و همچنین قابل شستشو بودن آن در دکوراسیون داخلی بسیار پر طرفدار و محبوب شده است.
کاغذ دیواری علاوه بر اینکه به دکوراسیون داخلی ساختمان جلوه ای خاص می بخشد، بستری مناسب برای یکپارچه شدن عناصر و اجزای داخلی دکوراسیون هم به شمار می رود. می توان از این دیوار پوش در دکوراسیون داخلی مدرن و لوکس بخش های مختلف منازل و همچنین در مکان های تجاری و اداری و در کل در پروژه های بازسازی ساختمان  نیز استفاده کرد.

دکوراسیون داخلی ساختمان قدیمی

دکوراسیون داخلی ساختمان قدیمی عبارت است از : هماهنگ سازی طراحی شده برای به جلوه درآوردن رنگها، اثاثیه و سایر اشیاء در یک اتاق یا ساختمان به صورت هنرمندانه و از طرفی  طراحی داخلی چنین تعریف شده است : « هنر یا عمل برنامه ریزی و نظارت بر طراحی و اجرای معماری داخلی و مبلمان »
موضوع دکوراسیون داخلی درباره فضاست . دکوراسیون داخلی به عنوان اجتماعی ترین هنر بشری با فضای اطراف انسان مرتبط است.

برای دریافت مشاوره و دیدن نمونه کارهای بیشتر در این زمینه وارد اینستاگرام مجموعه شوید و یا با شماره های زیر تماس بگیرید:

۰۹۱۲۰۷۶۵۴۶۸-۰۹۱۲۰۷۶۵۴۶۹