بازسازی کابینت

بازسازی کابینت آشپزخانه

این روزها با پیشرفت دکوراسیون سبک های مختلفی از کابینت آشپزخانه را میبینیم که در پروژه های بازسازی ساختمان، کابینت ها مهم ترین بخش و خواسته ی مشتری است.از مجری بازسازی کابینت آشپزخانه خود بخواهید در کابینت های کشویی حتما از ریل های باکیفیت و همراه با تکنولوژی روز استفاده نماید و همچنین از لولا های مرغوب و باکیفیت در درب های کابینت ها استفاده نماید ، لولا ها وریل ها و دیگر یراق های پرکار آشپزخانه اگر از نوع نامرغوب باشند مشکلاتی مانند خوب بسته نشدن درب ها و صداهای آزار دهنده، همتراز و یکنواخت نبودن درب ها را به همراه خواهند داشت. نوع چوب کابینت ها نیز بسیار مهم و اساسی است، استفاده از روکش های ضد خش، نسوز و با جذابیت بالا برای کابینت ها را توصیه می نماییم.

اجرای بازسازی کابینت

از نظر ما بهتر است در زمان بازسازی ساختمان و کابینت آشپزخانه تا جایی که سقف اجازه می دهد ار تفاع کابینت های هوایی را افزایش دهید با این کار فضای بیشتری برای قرار دادن چیز هایی که کمتر مورد استفاده هستند و در ماه یک یا دو بار از آنها استفاده می نمایید ایجاد می شود. اما اگر ارتفاع سقف شما از ۳.۲متر بیشتر است توسیه می کنیم فضای بالاتر از ارتفاع ۳.۲ را برای لوزم تزئینی اختصاص دهید و یا ار قفسه های بدون درب استفاده نمایید.

بازسازی انواع کابینت

بازسازی کابینت قدیمی


اگرمنزل شما خیلی قدیمی نیست و کابینت ها خیلی کهنه نیستند اما تمایل به ایجاد تغییرات و تعویض دکوراسیون داخلی آشپزخانه منزلتان دارید،در صورتی که بدنه کابینت های آشپزخانه شما سالم باشد و نخواهید تغییر اساسی در چیدمان و محل قرارگیری وسایل برقی موجود در آشپزخانه ایجاد کنید،می توانید تنها با تغییر درب های کابینت خود،یک تغییر نسبتا مناسب در ظاهر و دکوراسیون داخلی آشپزخانه خود ایجاد کنید.
روش دوم که روش مناسب تری است و از طریق آن دستیابی به اهدافتان آسانتر می باشد این است که بطور کلی دکوراسیون و کابینت آشپزخانه از ابتدا طراحی شده و کابینت ها تعویض شوند تا به این صورت یک بازسازی کابینت آشپزخانه کامل و اساسی انجام شود.

بازسازی کابینت فلزی


معمولاً کابینت‌های فلزی و به‌خصوص آنهایی که از خانه‌ای به خانه‌ای دیگر منتقل می‌شوند و همچنین کابینت‌های فلزی نواحی مرطوب همچون نقاط بارانی، خیلی زود دچار پوسیدگی یا فرورفتگی می‌شوند.هرگاه در قسمتی از کابینت آثاری از پوسیدگی جزئی را مشاهده کردید، بلافاصله آن نقطه را خوب تراشیده تا آثار پوسیدگی از بین برود.سپس کمی محلول ضدزنگ با قلم‌مویی کوچک به آن نقطه زده و در ادامه پس از خشک شدن، روی آن را رنگ هم‌رنگ کابینت بزنید.
اگر در یا بدنه کابینت آشپزخانه فلزی شما یک‌جداره بود و در آن فرورفتگی بزرگی مشاهده کردید، نگران نباشید، با کمی دقت می‌توانید با وارد کردن ضربه‌ای ملایم، آن فرورفتگی را به حالت اول خود بازگردانید.در صورت برطرف نشدن این مشکل شما نیاز به بازسازی کابینت دارید که کلا کابینت های فلزی خود را عوض کنید.

کیفیتی که انتظارش را داشتید…

  • جهت مشاوره و اطلاعات بیشتر تماس بگیرید...

    ۰۹۱۲۰۷۶۵۴۶۹
    ۰۹۱۲۰۷۶۵۴۶۸

هزینه بازسازی کابینت آشپزخانه

بازسازی جزئی ،اگر کابینت تازه نمی خرید این بدان معنی نیست که نمی توانید کابینت ها را بازسازی کنید.با تعویض دستگیره کابینت ها ،کشو،درب کابینت ها، هم لوازم فرسوده ودموده راعوض کردید، وهم حال وهوای آشپزخانه تان راعوض می کنید.امروزه هم در کابینت کارها و هم در فروشگاههای لوازم یراق و کابینت محصولات آنچنان متنوع می باشد که تصمیم گیری را خیلی سخت می کند،اما در بازسازی آشپزخانه هماهنگی رنگ ها مهم  بوده در انتخاب لوازم توجه کنید، چه رنگهای در کنار چه رنگی مناسب بوده حائز اهمیت است،و مانند طرح چوبی،قدیمی،شیشه ای،سنگی،طلایی،برنزی،ویا رنگارنگ و…یک طرح جدید را می توانید انتخاب کنید پس هزینه بازسازی کابینت میتواند متفاوت باشد.